Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!
| Wi-Fi | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! Búzios med 5 sovrum, som ligger 2 km från Geriba-lagunen, erbjuder gästerna bastu för en mer avkopplande vistelse. Den här villan, som har ett väldigt bra läge i distriktet Manguinhos, erbjuder WiFi och en parkering.
Geriba-stranden ligger cirka 10 minuters bilfärd från den här villan med 6 badrum, och Brigitte Bardot-statyn ligger cirka 15 minuters bilfärd bort.
Köksfaciliteterna i Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! inkluderar vattenkokare, kylskåp och ugn, och det finns också matplats. Restaurangen Forneria Picardia, som serverar europeiska rätter, är belägen mindre än 1 km bort. Buzios flygplats kan nås på 15 minuters bilresa.
- Lokala sevärdheter
- Ferradura Lagoon4,3 km
- Bus Central Station4,2 km
- Turtle Beach2,8 km
- Gerobá Lagoon1,9 km
- Buzios Marina3,7 km
- Stones Road4,4 km
- Amores Beach3,8 km
- Flygplatser
- Buzios Flygplats6 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Omklädningsrum
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Bastu
Service
- Matinköpsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Tvättmaskin
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! till Buzios flygplats?
Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! ligger inom 15 minuters bilresa från Buzios flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!?
Ett kök finns på Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!. - ❓
Tillåter Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! husdjur?
Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!?
Ja, en badtunna finns på Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i den här villan?
I den här villan kan du utforska Búzioss viktigaste landmärken, inklusive Rasa-stranden (2 km), Brigitte Bardot-statyn (4 km) och Geriba-stranden, som finns inom 10 minuters bilresa.