Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De gesitueerde in Búzios Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! Búzios is gelegen in de Manguinhos wijk en op 10-minuten rijafstand van Lagune van Geribá, en biedt gasten een sauna voor een meer ontspannen verblijf.
Het Geribá-strand ligt binnen 2 km van deze 6-badkamer villa en het Standbeeld van Brigitte Bardot bevindt zich op 4 km verderop.
Deze gesitueerde in Búzios Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! beschikt over een waterkoker, een koelkast en een oven in een complete keuken. Gasten kunnen ook Europese gerechten proberen in Forneria Picardia, op een korte afstand van deze 5-slaapkamer woning. De dichtstbijzijnde luchthaven bij dit vakantiehuis is Umberto Modiano, op 5 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Stones Road4,4 km
- Buzios Marina3,7 km
- Turtle-strand2,8 km
- Amores Beach3,8 km
- Bus Central Station4,2 km
- Ferradura Lagoon4,3 km
- Gerobá Lagoon1,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kleedkamer
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Sauna
Diensten
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! van de luchthaven Umberto Modiano?
Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Umberto Modiano. - ❓
Hoeveel kost het om Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! is $222. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia!. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Búzios zijn de rechterkant van het Geribá strand en het strand Turtle, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van deze villa liggen. Daarnaast is het Geribá-strand (2,2 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Bz79 Casa Com Piscina E Sauna 300 Metros Da Praia! kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een sauna.